Szanowni Państwo

Moja firma od wielu lat działa na rynku lokalnym, oferując szeroki wachlarz usług z zakresu wykopy i prace ziemne, prace porządkowe oraz komunalne.

Do wykonania powierzonych zleceń podchodzimy profesjonalnie i każdorazowo indywidualnie, tak by świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Zawsze też w pracy wykorzystujemy sprzęt i narzędzia uznanej jakości, co sprawia że pracujemy wydajnie i dokładnie.

MECALAC, AGRIMASTER, MAKITA, JENSEN, HUSQVARNA, BOSCH, JVV, HONDA, TORRO to marki, które udowodniły klientom, że obsługiwane przez dobrego operatora mogą zdziałać „cuda”.
LADOG G 129 to kolejna maszyna, która łączy w sobie wiele innowacyjnych rozwiązań niespotykanych dotąd na rynku lokalnym, a od wielu lat stosowanych w Europie.

W skrócie można powiedzieć że jest to kompaktowych rozmiarów pojazd wielozadaniowy. Jego wymiary 3,3m(długość), 1,36m(szerokość) i 2,0m (wysokość),
oraz masa 2500kg sprawiają że jest to idealny sprzęt do wykorzystania na terenach zurbanizowanych, a napęd 4x4 umożliwia mu pracę w terenie.

chMytoeIRmSEOij
pdkSelMArJfxXuL

LADOG może pracować jako pługo-piaskarka z pługiem V 160cm szer. zimą, a w cieplejszym okresie przez zmianę osprzętu staje się zamiatarką powierzchni utwardzonych z możliwością wyrywania chwastów. Skręt wszystkich czterech kół i mały nacisk na powierzchnię umożliwia zamiatanie ulic i chodników.

Zastosowanie kosiarki mulczującej ,pozwala kosić roślinność na trawnikach i innych terenach bez konieczności zbierania resztek roślinności.
Dziękuję i zapraszam do współpracy.

Dziękuję i zapraszam do współpracy.

Rafał Józefczyk

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.